+38093-868-58-83 pidtrymka.elnik@gmail.com

Реформа системи освіти в Україні набирає обертів. Доцільність модернізації процесу навчання назріла давно і багато вже зроблено, але тільки тепер починаються саме системні зміни. Прийняте нарешті остаточне рішення стосовно необхідності вивчення іноземних мов.

Нещодавно була сформульована концепція Нова українська школа. Англійська мова, як предмет, повинна привчати дітей до спілкування, розвивати відповідні навички, завдяки яким колишній учень у подальшому трансформується в конкурентоспроможного високоосвіченого спеціаліста. Здатність самостійно здобувати знання та використовувати їх у повсякденному житті – одне з головних завдань реформи.

Важливість вивчення іноземних мов важко переоцінити. Зміни у відношенні до цього процесу вже зараз вносять корективи у розклад уроків англійської мови багатьох шкіл. Необхідність спонукає адміністрації навчальних закладів шукати методи покращення роботи школи.

Програма складання розкладу – потужний інструмент, що здатен підвищити ефективність викладання, оптимізувати функціонування різних ланок навчально-виховного процесу. Широке використання всіх засобів, і програмного забезпечення у тому числі, дозволить вивільнити час та сили на виконання основної задачі школи – формування сучасної, освіченої та активної особистості.

Створення розкладу для уроків англійської мови – є чи найбільша складність, оскільки класи завжди діляться на дві чи три групи, на кожному уроці задіяні, відповідно, два чи три вчителя. На додачу до цього, за концепцією Нова Українска Школа, англійська мова вивчається з першого класу. А вчителі англійської мови задіяні з самого першого класу і до останнього. 

Вручну такий розклад скласти важко, щоб врахувати побажання вчителів та виконати всі вимоги до розкладу. Автоматичне складання розкладу навпаки, допомагає швидко розставити ці уроки, причому врахувати всі прохання вчителів у поєднанні з виконанням санітарних норм. 

В програмі Ректор можна клас поділити на необмежену кількість груп, призначити кабінети і, навіть, звести паралелі, одночано розділивши їх на групи. Після цього програма автоматом розставить всі уроки англійської мови для всієї школи.

Спробуйте програму складання розкладу Ректор, скачавши її пробну версію. Заповніть поля нижче і отримайте на пошту пробну версію прямо зараз.