+38093-868-58-83 pidtrymka.elnik@gmail.com

Чому реформа Нова Українська Школа в початковій школі

Світ швидко змінюється, після бурхливого періоду індустріалізації настала епоха інформатизації. Нові реалії впливають на всі сторони нашого життя, змушуючи вносити корективи в тактику та стратегію розвитку держави. Її найважливішою складовою частиною є модернізація системи повної середньої освіти – саме тут формується особистість нового громадянина України та закладається фундамент успіху країни в цілому. Без освіченої, активної молоді неможливо побудувати сучасне конкурентоздатне суспільство.МОН України, яке досить довго прораховувало необхідність внесення кардинальних змін в застарілу радянську систему освіти нарешті прийняло правильне рішення і почало відповідну реформу. Особливе значення набуває Реформа Нова українська школа  в початковій школі (НУШ), тому що комплекс заходів по впровадженню сучасної освіти починається з неї і поступово змінить всі сторони шкільного життя.

Стратегія реформування розрахована на повне виконання всіх необхідних дій до 2029 року. За цей час середня школа з фордівського конвеєра, що просто «напихає» учнів знаннями, повинна перетворитися на високоінтелектуальний механізм, який буде виявляти та розвивати здібності дитини.

Умови для реалізації реформи нова українська школа

Створення в шкільному середовищі необхідних умов для найкращого функціонування всіх сторін процесу – основне завдання, яке виконує нова українська школа. Педрада, як один з найбільш затребуваних органів управління загальноосвітнім навчальним закладом, також є одним з інструментів реалізації реформи. Зміни в системі освіти вимагають більш людяного підходу до всіх учасників процесу навчання і розклад уроків в школі повинен враховувати їх потреби.

Розвиток творчої особистості, яка здатна створювати новий продукт і самостійно приймати важливі рішення – ще один з головних напрямів, заради яких впроваджується реформа Нова українська школа. Початкова освіта, що досить довго була відірвана від базової, повинна нарешті стати по-справжньому невід’ємною частиною повної середньої освіти, а не фрагментом штучного монстра, створеного доктором Франкенштейном радянського походження.

 

Автоматичне складання розкладу в початковій школі

Одним з найбільш зрозумілих і корисних інструментів цього є програмне забезпечення, що дозволяє гармонізувати розклад занять у школі. Логічний розподіл часу на вивчення предметів покращить сприйняття учнями інформації. Саме для підвищення ефективності навчання багато шкіл вже використовують систему MySchool, програму Ректор 3, та подібні до них. До речі, якщо існують сумніви у можливості автоматичного складання розкладу, то їх завжди можна позбутися. Для цього достатньо програми Ректор 3 та Ректор-школа «скачать» безкоштовно, або подивитись відгуки про них у мережі. Навіть демо-режим дозволить пересвідчитися у спроможності комп’ютера врахувати потреби вчителів, учнів і їх батьків. Для безкоштовного скачування та вивчення можливостей програми, заповніть форму під цією статею і вам прийде програма на електронну пошту.

Час, коли заступник директора сидів кілька ночей підряд над величезним аркушем паперу повинен остаточно піти у небуття. Яку гармонію у школі можна очікувати від такого застарілого технологічного процесу? Чому можуть навчити дітей викладачі, які самі користуються методами середини минулого сторіччя, що вже давно вийшли в тираж? Особливо, якщо інструмент, необхідний для поліпшення результатів навчання, можна «скачать бесплатно».

Термін реформи Нова українська школа

Реформа Нова українська школа розрахована на 10 років. На перший погляд, часу достатньо. Проте неможливо дійти до мети, якщо не зробити перший крок, наприклад, правильно скласти розклад уроків. 1 клас НУШ вже зараз повинен навчатися за новими стандартами. Це заступнику директора необхідно врахувати, приймаючи рішення, як саме створювати розклад уроків. 2 клас НУШ має ще менше часу на розкачку. Тому успіх комплексу заходів по переходу до сучасної системи освіти залежить від ефективного використання можливостей на кожному етапі впровадження реформи.