+38093-868-58-83 pidtrymka.elnik@gmail.com

Нова українська школа – реформа повної середньої освіти, яку так довго чекали, нарешті почала діяти, впливаючи на всі сторони шкільного життя. Сучасна система освіти створюється прямо зараз і колективи навчальних закладів повинні відповідати стандартам, які закладені у прийнятій концепції. Хоча на повне виконання завдання і виділено цілих 10 років, відтермінувати впровадження сучасних методів управління освітніми процесами вже неможливо.

Одним з найбільш дієвих інструментів, що допоможе скерувати діяльність навчального закладу – програмне забезпечення (ПЗ), яке допомагає створити та оптимізувати розклад. Навіть якщо на початку року є вакансії вчителів, розклад уроків в школі повинен бути складений за всіма вимогами реформи.

Програми, які складають розклад уроків в школі

Подібні програми можуть майже повністю автоматизувати рутинні операції, ведуть підрахунок годин і виключають всілякі накладки, «двері» у викладачів та «вікна» у класах.

Серед ПЗ сімейства Ректор є кілька програмних продуктів, призначених для автоматичного складання розкладу:

  • Ректор 3 – найбільш проста програма з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом;
  • Ректор-школа, що призначена спеціально для закладів, в яких впроваджене профільне навчання;
  • Ректор-коледж, створений для закладів освіти, в яких практикується виробниче навчання і практика.

Ці програми функціонують за подібним алгоритмом і можуть врахувати будь-які потреби суб’єктів навчального процесу. Всі керівники прекрасно знають, як важко працювати без помилок, якщо є незайняті вакансії вчителів розклад уроків в школі за таких умов легко скласти в автоматичному режимі за пару годин.

ПЗ сімейства Ректор надає можливість оперувати вакансіями, ніби це реальні співробітники. І коли новий педагог починає працювати – уявіть, наскільки заздалегідь створений розклад спрощує життя йому, адміністрації навчального закладу, педагогічному колективу та, врешті-решт, учням. Такий підхід гарантує відсутність стресів та невдоволення, як у педагогів, так і в дітей.