+38093-868-58-83 pidtrymka.elnik@gmail.com

Наша школа досить велика, кілька іноземних мов і багато сумісників. Більше 12 років користуємось програмою Ректор 3 і не було жодного разу, коли б не вдалось 1 вересня «посадити» класи. Програма не допускає «вікна» у дітей, відслідковує санітарні норми і дозволяє враховувати потреби вчителів. І все це в автоматичному режимі.

Петренко Андрій Степанович

заступник директора школи, Кировоградська область

Близько року складаю розклад за допомогою програми Ректор-Школа. Я недосвідчений користувач комп’ютера, але програма дуже проста у використанні і навчитись працювати з нею можна за пару днів. Навіть несподівані заміни не погіршують якість розкладу.

Литвиненко Оксана Петрівна

заступник директора, спеціалізована школа. м. Київ

Працювали декілька років з програмою Ректор 3, а потім перейшли на Ректор Школу. Дуже зручно, що є можливість роздрукувати розклад не тільки в WORD або в EXCEL, але й у форматі HTML – використовуємо це для розміщення його на сайті школи.

Забродько Олександр Павлович

заступник директора школи, Черкаська область

Я займаюся складанням розкладу для своєї школи дуже багато років. Дуже довго сумнівалася в доцільності використання комп’ютера і в його можливостях. Мені здавалося, що машина не зможе врахувати особливості нашої школи, тим більш потреби вчителів. Та коли нарешті довелося опанувати програму – з’ясувалось, що розклад без вікон і накладок складається за лічені хвилини. Аби тільки без помилок внести списки і навантаження.

Кулік Світлана Володимирівна

заступник директора, спеціалізована школа м. Харків