+38093-868-58-83 pidtrymka.elnik@gmail.com

 Зміни, шо відбуваються в українському суспільстві, впливають на всі сторони нашого життя. Це стосується і української системи освіти, яка досить довго була однією з її найконсервативніших ланок. На даний момент кількість шкіл, в яких використовується сучасне програмне забезпечення постійно зростає.

Велике значення для підвищення ефективності роботи навчального закладу має раціональний розподіл функцій працівників, особливо керівного складу. Так, програма, яка складає розклад уроків автоматично, здатна майже повністю звільнити заступника директора від цієї рутинної та важкої роботи. Яскравий приклад такої дружньої до користувача системи – програма Ректор, скачати яку можна внизу сторінки сайту, або на головній сторінці rozkladua.com.

Можливості цього програмного засобу дозволяють зняти тягар, який лягає на плечі заступника на початку нового навчального року. З допомогою ПЗ легко вносити термінові заміни, коригувати вже складений розклад – при цьому програма Ректор зможе вчасно запобігти появі накладок та вікон, а також врахувати будь-які інші вимоги до складання розкладу уроків.

В налаштуваннях є можливість заздалегідь вказати режим роботи школи. ПЗ можна використовувати в роботі закладу освіти, який працює у дві, і навіть у три зміни. Дуже зручно організована робота з сумісниками – програма для складання розкладу «Ректор 3», «Ректор-Школа» або «Ректор-Коледж» врахує всі їхні потреби. Методичні дні також можна вказати при внесенні даних і вони будуть призначені на зручний для педагога та адміністрації день.

Є дуже багато функцій, які може виконати Ректор. Скачати її варто і для того, щоб спробувати спростити розподіл і контроль навантаження. ПЗ автоматично відслідковує санітарні норми, звичайно, передбачена можливість їх коригування. Система освіти змінюється і разом з нею трансформуються вимоги до розкладу – все це було враховано при створенні програмного засобу.